Informace o nás

Vítejte na našich stránkách chovatelské stanice Zdejda, zabývající se chovem plemene bišonek a havanský psík

                         

 

Naše chovatelská stanice je spíš menší, skládá se  ze čtyř fen a to plemene Bišonek a  Havanský psík. Bišonky máme dva , dvě fenečky a dvě fenky Havanského psíka. Fenka bišonka Queeny (nar.17. 1. 2009 ) je už v psím důchodě a fenka Havanského psíka Shakira ( nar. 3. 5. 2014 ) také. Chovná je fenka bišonka Angels ( nar. 15. 11. 2017 ) a od června je uchovněná i naše fenka havanského psíka Cherryl ( 7. 5. 2019 ), která je dcerou naší Shakirky.

Jmenuji se Lenka Jandová a psi jsou naše rodina, naše radost. Žije tím a pomáhá celá naše rodina. Manžel Tomáš a dcera Bibi. Naše chovatelská stanice funguje od roku 2011 a i když jsme maličká rodinná chovatelská stanice, která chová hlavně pro radost,  snažime se odchovávat psy, kteří mají dobrou povahu, dobrou kvalitu srsti, nemají žádné vady a budou přátelští ke svému okolí, ať zvířatům či lidem.

Naše psí slečna Bišonka se jmenuje Queeny Snow Darling Angel Navajo a narodila se 17 .1. 2009 a dostala jsem jí k narozeninám v březnu 2009.

Odchovala už 2 vrhy krásných štěňátek. Pyšní se titulem Český Junior šampion. Naše druhá Bišonka Meredith nás bohužel 9.12. 2017 opustila , když čekala svoje první štěňátka. Byl to pro naší chovatelskou stanici velmi smutný den.  I tak moc děkuji  chovatelce paní Gabriele Barvíkové z chovatelské stanice Tango Amore, od které jsme Mereditku měli. 

Dne 13.1.2018 jsme si pořídili novou psí slečnu plemene Bišonek od chovatelky Jitky Láničkové. Jmenuje se Angels Cookie Official. Narodila se 15.11.2017.

Havaňačka  Nubira Brigit Havana Angel Navajo, která se narodila 8. 11.2009 , nás opustila 27. 10. 2018 po krátké nemoci. Naše Havaní slečna Shakira je dcera Nubirky a  narodila se 3. 5. 2014 a je barvy sobolí a už je v psím důchodu a po Shakirce jsme si nechali Cherryl ( 7.5.2019 ).

Všem velice ráda poradím se vším co by rádi věděli o těchto krásných plemenech. Poradím i s výběrem vhodnějšího plemene. Můžete nás kdykoli nezávazně navštívit, rádi vás přivítáme .

Štěňátka odchováváme pro radost, v rodinném prostředí.  Jsou naučená hygienickým návykům, socializovaná.

Historie projektu

V této části můžete popsat historii Vašeho projektu a co Vás vedlo k nápadu jej realizovat. Je vhodné se také zmínit o důležitých milnících a poděkovat lidem, kteří se na projektu účastnili.

Komu jsou naše stránky určeny ?

Všem, kteří jsou okouzleni tímto krásným plemenem jako bezesporu Bišonek a Havanský psík je.

Jsou přátelští a oceníte i to že nelínají a jsou vhodné pro alergiky.

Kontakt

Chovatelská stanice Zdejda
Lenka Jandová
Velká Buková 23
Křivoklát 270 23
604 386882
zdeskova@seznam.cz